fbpx
Book Now!


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Капацитет: 266 – Dbl
Адреса: :1111111111111Hotel Smartline Meridian, 8240 sunny beach, Bulgaria
Локација:
2 линија, Одалеченост од плажа 200 метри, година на изградба 2005 година, годината на последната реконструкција 2015
Хотелски објекти:
Број на спрата -10, лифт-4, сеф на рецепција (€), Отворен базен, анимација програми, Wi-Fi во лоби (бесплатно), менувачница, рент-а-кар, паркинг (€), парк и градини
Храна и пијалаци:
Ресторант, барови, вегетаријанско мени, услуга во соба
За деца:
Детски забавни програми, детски базен, детско игралиште, Детско креветче (€),
Спорт:
Пинг-понг
Грижа за телото:
Велнес центар, медицински кабинет, салон за убавина, фризерски салон, фитнес, сауна, парна бања, солариум, масажа, маникир, педикир
Хотелски карактеристики:
Ноќен клуб , домашни миленици не се дозволени, Секојдневно чистење на сбите, постелнина се менува (2 пати неделно), пешкири се менуваат (3 пати неделно), козметички сет во бања, перење алишта (€)
All Inclusive опис
Цената е вклучено:
Лежалки и чадор на базен
Вклучено (појадок, вечера) во главниот ресторан Марица Исток и Марица Запад
Ручек 12:30-15:00 во ресторанот Меридијан – покрај базенот, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе, чај 11:00-23:00 во ресторани Марица Исток и Марица Запад, ужина,сладолед и десерти 15:00-18:00 во ресторанот на Меридијан,
интернационална кујна, тематски вечери во ресторани Панорама – еднаш неделно
Екстра плаќање:
Увозни брендови на пијалаци
Сите други услуги во хотел


Во цената не е вклучено : 

  • Туристичка такса 1 евро по лице од ден
  • Деца до 1.99 г. не плаќаат