Book Now!

srna-mavrovo1

Локација: во подножјето на планина Бистра, на брегот на Мавровското езеро.

1111111111111Mavrovo, Macedonia
Капацитет: 30 соби и апртмани
Хотелски содржини: ресторан, бар, конференциска сала за 25 лица, конференциска сала за 60 лица, приватен паркинг
Опременост на собите: телефон, ТВ, фен..

ХОТЕЛ СРНА * * * Маврово
СОБА период 01.11-30.12 02.01-31.03 Макс. ПОПУСТИ и ДОПЛАТИ
услуга лица 1 дете 0-7 1 дете 7-12 2 дете 0-7 2 дете 7-12 3 возрасен
DBL BB 25 25 2+1 -100% -50% / / -30%
DBL HB 32 32 2+1 -100% -50%% -30%
Apartman BB 37 36,50 2+2 -100% -100% -50% -50% -100%
Apartman HB 48 € 48,00 2+2 -100% -100% -50% -50% -100%

Цените се дадени на ден, по лице за сместување во соба, со услуга според  табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противредност (1€ = 62 ден.)

Легенда:

DBL – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман,

B – ноќевање, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), FB – полнпансион (појадок, ручек и вечера).