Book Now!
pi

Локација: Hotel-St-George-Palace


Сместување – BB 12.08.2018 – 30.09.2018 
Студио 2+0 16,50 €
Едноспален апартман 2+2 16,50 €
Двоспален апартман 4+2 16,50 €
Троспален апартман 6+2 16,50 €

Цената по лице и вклучува:

 • Ноќевање на база BB ( појадок )
 • Користење на сауна, парна бања, фитнес , базен, џакузи, топли камини
 • Детски клуб во рамките на работното време
 • Интернет
 • Паркинг

Попусти : 

 • Деца до 3,99 – бесплатно
 • Деца 4-11.99  -50%
 • Деца на возраст од 12 или повеќе години плаќаат целосна сума

Бенефиции:

 • За 3 или 4 ноќевања бонус една бесплатна вечера (на денот на пристигнување).

Цената не вклучува: 

 • Туристичка такса 1 евро по лице од ден
 • Патничко / здраствено осигурување