Book Now!

Хотел Тино е нов, модерен и атрактивен хотел кој е дизајниран да ги задоволи сите стандарди и желби на своите гости, оддалечен е на само 0.67км од плоштадот.

Хотелот нуди : 

 • 24 часа услуги на рецепција
 • Интернет
 • Спа центар
 • Паркинг (надворешен сопствен)
 • Ресторан
 • Соби за непушачи
 • Собна услуга
 • Капацитети на собите ( Бања или туш • Клима уред • Мини бар • Работна маса • Сервис за будење/аларм • ТВ • ТВ Кабелска • Телефон • Фен
 • Домашни миленици не се дозволени во хотелот

 

Цените во табелата се дадени во евра по соба од ден, на услуга BB ( појадок и вечера )

СМЕСТУВАЊЕ
ЦЕНА

Еднокреветна  1/1 соба

45 Eur

Двокреветна 1/2 соба

69 Eur

Трокреветна 1/3 соба

89 Eur

Вип Апартман

150 Eur

Напомени  : 

 • Цени по соба од ден. на услуга BB ( појадок и вечера )
 • Доплата за HB ( појадок и вечера ) 8 евра по лице од ден
 • Доплата за FB ( појадок ручек и вечера ) 16 евра по лице од ден
 • Користење на Спа центарот е вклучен со цените
 • Деца до 4.99 г .