fbpx
Book Now!
j*k

Студиа Агиос Георгиос Б кат – 70 метри од плажа, прекрасно уреден двор со мnогу зеленило, маслинки, опремен со детски играчки и скара на користење, ТВ и дел за дружење. Студијата се опремени со кујни, тоалет, ТВ, клима со доплата (5 Еур/ден), големи тераси. Четворокретните студиа се мезонети на 2 нивоа и голема пространост, идеални за комфорен семеен одмор.

Организиран автобуски превоз од Битола и Скопје со поаѓање и враќање на денот наведен во табелата.
На Промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација,истите се резервираат со 50% аконтација.
Мапа:Villa-Ag.Georgios-Furka


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕРУ, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД


AGIOS GEORGIOS Fourka
Цени за НАЕМ за 8 ена 7 ноќевања


термини 1/2 студио 1/3 студио 1/4 студио
05.06-12.06 159 169 179
12.06-19.06 199 209 229
19.06-26.06 259 269 289
26.06-03.07 279 289 309
03.07-10.07 299 309 319
10.07-17.07 339 349 379
17.07-24.07 339 349 379
24.07-31.07 339 349 379
31.07-07.08 339 349 379
07.08-14.08 339 349 379
14.08-21.08 339 349 379
21.08-28.08 299 309 339
28.08-04.09 239 249 259
04.09-11.09 119 129 129
11.09-18.09 79 89 99

Информации; цени, време на поаѓање, места на поаѓање до/од Халкидики (секоја САБОТА):

Цена по ЛИЦЕ за ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики време на поаѓање цена
Скопје – Дрводекор 06;00 35 €
Велес – БП мотел Македонија 06;30 35 €
Штип – паркинг пред пошта, трансфер до Велес 05;40 45 €
Струмица – БП Макпетрол кај нов кружен тек, трансфер до Удово 07;00 45 €
Неготино – бензинска, Неготино 07;00 35 €
Удово – бензинска Удово 07;40 35 €
Граничен премин – бензинска Шимов 08;00 35 €
Цена по ЛИЦЕ за ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики време на поаѓање цена
Битола – Автобуска станица Транскоп – на перон 04;00 35 €
Прилеп – БП Селида,  трансфер до Битола 03;15 35 €
Струга – Хотел Дрим, трансфер до Битола 02;15 40 €
Кичево – БП Пуцко Петрол, трансфер до Битола 02;15 45 €
Охрид – БП Лук Оил излез кон Битола, трансфер до Битола 02;30 40 €
Ресен – спроти автобуска станица, трансфер до Битола 03;15 40 €

ЧАС И МЕСТО НА ПОАЃАЊЕ ОД ГРЦИЈА

локално (грчко)  време македонско време летовалиште
15:00 14:00 Калитеа
14:45 14:00 Полихроно
14:30 13:30 Ханиоти
14:15 13:15 Пефкохори

Релациите кои се наведени како (трансфер во МКД) се реализираат со патнички возила или комбe