Book Now!
j*k


Вила ANEMOHADI – Сивири
Вилата е лоцирана на  90 м од плажа  и 50 метри од центарот на Сивири. Вилата располага со 1/2+2 апартмани кои се состојат од 2 одделни соби, спална соба со брачен кревет  и кауч на раскопување во дневната  соба. Сите апартмани имаат  сопствена  тераса,комплетно опремена  кујна, ТВ и клима уред


Клима уредот е вклучен во цената , менување постелнина  1 пат во текот на престојот

Цените се изразени за НАЕМ на 7 ноќевања


ВИЛА АНЕМОХАДИ – СИВИРИ
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
период ноќевања Апп со 1 спална 1/2+2 Коментар
18.05-25.05.2019 7 * 79€ Промо
25.05-01.06.2019 7 *119 € Промо
01.06-08.06.2019 7 *139 € Промо
08.06-15.06.2019 7 *169 € Промо
15.06-22.06.2019 7 199 €
22.06-29.06.2019 7 239 €
29.06-06.07.2019 7 339 €
06.07-13.07.2019 7 379 €
13.07-20.07.2019 7 429 €
20.07-27.07.2019 7 449 €
 27.07-03.08.2019 7 469 €
 03.08-10.08.2019 7 469 €
 10.08-17.08.2019 7 469 €
 17.08-24.08.2019 7 449 €
 24.08-31.08.2019 7 429 €
 31.08-07.09.2019 7 329 €
 07.09-14.09.2019 7 * 199€ Промо
 14.09-21.09.2019 7 *159 € Промо
 21.09-28.09.2019 7 *119 € Промо

Цените се во €, се плаќа во денари 1€ = 62 денари.
На промо цените и за рана резервација НЕ следува попуст


Во цената e вклучено:

 • 7 ноќевања,
 • Користење клима уред,
 • Користење безжичен интернет
                    Во цената не евклучено:

 • Превоз,
 • Патничко осигурување,
 • Такса 0,50 центи на ден за соба се плаќа во објектот

Организираме автобуски превоз со доплата

Време на поаѓање и цена за превоз од Скопје за Халкидики (секоја сабота):

 • 03:40 h Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес  40€ по лице
 • 04:00 h Скопје (Дрводекор) 35€ по лице
 • 04:30 h Велес (бензинска мотел Македонија) 35€ по лице
 • 05:00 h Неготино (бензинска Неготино)  35€ по лице
 • 05:00 h Струмица (бензинска Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово 40€ по лице
 • 05:40 h Удово (бензинска Удово)  35€ по лице
 • 06:00 h Граничен премин (бензинска Шимов)  35€ по лице

Време на поаѓање и цена за превоз од Битола за Халкидики:

 • 04:00 h Битола (Пред спортска Сала)  35€ по лице
 • 03:15 h Прилеп (бензинска Салида) -Трансфер до Битола 30€
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола  35€ по лице
 • 02:45 h Кичево (бензинска Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола  35€ по лице
 • 02:30 h Охрид (бензинска Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола  35€ по лице
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола  30€ по лице

Попуст за деца:

 • Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10€ од редовната цена
 • Деца до 1,99 години бесплатно