Book Now!
sk*aut


Вила Brothers се  наоѓа на 60 метри оддалеченост од плажа,во централниот ден на Неа Потидеа. Вилата располага со 1/3 и 1/4 апартмани  опремени со ТВ, WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнски прибор), тоалет, туш и балкон. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

ПРВИТЕ ТРИ СМЕНИ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ  И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ!


 • Цените со * се однесуваат на 7 ноќевања со превоз по лице.
 • Трето и четврто лице ГРАТИС ( доплата за превоз, доколку користат)
 • Доколку се користи сопствен превоз цената се намалува за 10 евра по лице.
 • За уплата на два аранжмани одобруваме 7% попуст на втората смена.
 • На промо цените не одобруваме попуст.
 • Цените без * се однесуваат на наем на студио/апартман за 9 ноќевања без превоз.
 • Доплата за превоз / 35 евра за возрасни / 25 евра за деца од 2-12 години
 • Во студиата е дозволено сместување на лица во согласност со предвидениот број на кревети, преку дозволениот капацитет може да се смести само едно дете до 6 години.
 • Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и  објектот на престој.
 • Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место при сместување.
 • Во цената не е вклучено патничко здравствено осигурување.
 • При промена на цената ( зголемување или намалување на истата) нема да се менува веќе договорената услуга.
 • При отказ на аранжман уплатен со попуст, важат условите за отказ согласно редовниот ценовник и општите услови за патување.
 • Доколку се прави промена на термин уплатен со попуст, новиот договор се калкулира согласно редовниот ценовник – се губи правото на попуст.
 • Попустот за рана уплата и попустот 7+7 не може да се комбинираат.

НАПОМЕНА

 • Превозот се извршува со автобус или минибус согласно пријавените патници и оди до соодветното место каде може да застане според локалните сообраќајни услови,
 • Организаторот не  гарантира превоз до самиот објект на сместување,
 • Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.

Тргнување од Скопје: 05:00ч. На автобуската станица пред старо матично на Илинденска