Book Now!

Вила Фотини – се наоѓа во центарот, 200 метри од плажа.На разполагање има – 1/2; 1 / 3,1 / 4 и 1/5 студио апартмани, опремени со: кујна,бања, пространи тераси, ТВ и клима уред. Климата е вклучена во цената. Вилата располага со посебна просторија за чување на багажот . Постелнина и крпи се менуваат 3 пати за време на престојот.
Локација: villa-fotini-olympic-beach


Цените се дадени во евра по соба за 10 или 5 ноќевања


Термини за 5 ноќевања

  • 19.07 – 24.07 и 24.07 – 29.07 и 29.07 – 03.08, 03.08 – 08.08

Во Цената е вклучено : 

  • Сместување 10 или 5 ноќевања
  • Internet Wi-Fi
  • Промена на послелнина, крпи и чистење 3 пати за време на престојот од 10 дена

Во цента не е вклучено: 

  • Патничко / здраствено осигурување
  • Туристичка таска –  0.5 евра од ден по соба, се плаќа во агенцијата
  • Организиран Превоз за термините од 19.07 – 08.08 – 35 евра (повратен билет за 5 и 10 ноќевања) Поаѓање Штип, Струмица, Удово.

Попусти и доплати : 

  • Дете до 4.99г. – бесплатно , дели кревет со родител