fbpx
Book Now!

Вила Гора е реномирана и ексклузивна вила во Крушево. Располага со 10 двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби, ресторан и социјални места. Се наоѓа на работ на борова шума во близина , Вила Гора нуди удобно сместување и вкусна храна, лесен пристап со автомобил и паркинг, целосна релаксација во урбаното и природно опкружување и исто така многу активности во вашето слободно време. Голем број на културни и историски споменици, како и многу природни реткости се во непосредна близина , нудејќи незаборавни прошетки, спорт и рекреација.

Вила Гора 2. VilaGora2 се наоѓа 100 метри од Вила Гора и нуди 8 двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби, убава дневна нега и сопствен паркинг.
Локација : villa-gora-krushevo


Соба – Двокреветна 2+0

Цена – 39 евра по соба од ден со појадок


Соба – Двокреветна 2+1 ( дете до 10.99год.)

Цена – 49 евра по соба од ден со појадок