Book Now!
j*k
 

Вила Луна се наоѓа во Ксамил на 70м од плажата Бела Виста, на 200м од центарот на градот.
Вилата располага со четворокреветни студиа со капацитет до 4 лица и апартман за 6 лица.
Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 мкд.
*Климата е вклучена во цената
Локација:Villa-Luna-Ksamil
На ПРОМО цените не следува попуст за два последователни термина и попуст за рана резервација


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД


ВИЛА ЛУНА – КСАМИЛ
ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ 1/2 (студио за 2 лица) 1/3   (студио за 3 лица) 1/4  (студио за 4 лица) 2/6 (апартман за 6 лица) Промо цени на кој не следува попуст
24.05-31.05.2019 7 49 59 69 89 Промо цена
31.05-07.06.2019 7 69 79 89 129 Промо цена
07.06-14.06.2019 7 149 159 169 219
14.06-21.06.2019 7 169 179 199 249
21.06-28.06.2019 7 189 199 209 279
28.06-05.07.2019 7 229 239 259 319
05.07-12.07.2019 7 269 279 299 369
12.07-19.07.2019 7 269 279 299 369
19.07-26.07.2019 7 269 279 299 369
26.07-02.08.2019 7 269 279 299 369
02.08-09.08.2019 7 269 279 299 369
09.08-16.08.2019 7 269 279 299 369
16.08-23.08.2019 7 259 269 289 349
23.08-30.08.2019 7 229 239 259 319
30.08-06.09.2019 7 149 159 179 209
06.09-13.09.2019 7 129 139 149 169
13.09-20.09.2019 7 89 99 109 119 Промо цена
20.09-27.09.2019 7 59 69 79 99 Промо цена

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил: 

  • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 55€ по лице
  • Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 45€ по лице
  • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице

-Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен


ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил:

  • Битола (Пред спортска Сала) – 35€ по лице
  • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 35€
  • Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице
  • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
  • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -45€ по лице
  • Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -45€ по лице

-Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен