Book Now!
xtral

Вила Магда 2 е сместена на шеталиштето во централниот дел на Пефкохори, во третиот ред на куќи од морето на околу 40 метри од плажа. Вилата располага со четворокреветни апартмани – дуплекси. Секој апартман има претсобје од кое се влегува во две одвоени спални соби со по два кревети, секоја соба има кујна која е целосно опремена и wc, телевизор, клима и своја тераса, (апартманите се 42 м2 + тераса). Во близина на вилата има маркет, пекара, месара, продавници за овошје и зеленчук, ресторани пицерии и сл.
Локација : Villa-Magda-PefkohoriНАПОМЕНА: 

 • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
 • Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.
 • Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
 •  За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
 • Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.
 • Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.

  Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува: 

 • 35 € возрасни
 • 25 € деца од 2 – 12 години
 • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)