Duration: 29.02.2020
Price: Early booking -10% :
Book Now!
sup*tra

Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартман простран, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и пространи тераси

Локација : Villa-Maria-Nea-Flogita


-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 29.02.2020


Термини

1/4 Апартман 

Бр. ноќевања

23/05/2020 – 30/05/2020

ПРОМО 69

7*

30/05/2020 – 06/06/2020

99.00€ 

7*

06/06/2020 – 13/06/2020

149.00€ 

7*

13/06/2020 – 20/06/2020

169.00€ 

7*

20/06/2020 – 27/06/2020

199.00€ 

7*

27/06/2020 – 04/07/2020

420.00€ 

7

04/07/2020 – 11/07/2020

440.00€ 

7

11/07/2020 – 18/07/2020

480.00€ 

7

18/07/2020 – 25/07/2020

480.00€ 

7

25/07/2020 – 01/08/2020

480.00€ 

7

01/08/2020 – 08/08/2020

480.00€ 

7

08/08/2020 – 15/08/2020

480.00€ 

7

15/08/2020 – 22/08/2020

460.00€ 

7

22/08/2020 – 29/08/2020

420.00€ 

7

29/08/2020 – 05/09/2020

189.00€ 

7*

05/09/2020 – 12/09/2020

169.00€ 

7*

12/09/2020 – 19/09/2020

149.00€ 

7*

19/09/2020 – 26/09/2020

89.00€ 

7*


Доплата за туристичка такса 0,5 евра на ден во агенција .


Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица (Трето , четврто ,петои шесто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз).


Услови под кои важи аранжманот

 • Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето и четврто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.
 • Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.
 • Цените со ознака ПРОМО се цени по лице според соодветниот капацитет
 • Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот.
 • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.
 • Во секе студио/апартмазн има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.
 • Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.
 • Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
 • Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.
 • При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 10 €.

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

 • За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)
 • За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра) 
 • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ОД  КУМАНОВО, СКОПЈЕ,ВЕЛЕС,КАВАДАРЦИ,НЕГОТИНО и ГРАНИЧЕН ПРЕМИН (Богородица)

Организиран трансвер за патниците од Битола  и  Прилеп со 5 (310)евра доплата по лице