Book Now!
mag*n

Вила МУСТАКАС се наоѓа во Полихроно, оддалечена околу 30м од плажа. Вилата располага со трикреветни студија. Студијата се наоѓаат на приземје, прв и втор спрат. Сите студија се опремени со мини кујна, сопствен тоалет, ТВ и клима (вклучена во цена). Вилата е Б категорија. Максимален капацитет во студио е 3 возрасни лица.


ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз

За сместување во 1/3 студио за минимум 2 лица, 3-то лице плаќа само превоз ако користат !


Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ – АВГУСТ / превоз со доплата !


ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ.Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз

За сместување во 1/3 студио за минимум 2 лица, 3-то лице плаќа само превоз ако користат !


Напомени:

  • Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс  € = 62мкд.
  • Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.
  • Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.
  • Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €
  • Задолжително патничко осигурување.
  • Собите се превземаат по 14.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.
  • За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.
  • Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице
  • ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!
  • Доплата за туристичка такса 0,5 € – 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)