Book Now!
xtra*ll


Вила Никос се наоѓа на околу 200 м. од плажата во Полихроно. Вилата располага со трокреветни апартмани и четворокреветни дуплекси на прв кат, кои се со комплетно опремена кујна, TV, интернет и клима чие користење е вклучено во цената. Вилата исто така располага со просторни тераси и сопствен паркинг.
Локација : Villa-Nikos-PolichronoНАПОМЕНА:

 • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
 • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
 • Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.
 • Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.
 • Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
 • Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.

  Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

 • 35 € возрасни
 • 25 €  деца од 2 – 12 години
 • деца до 2 години не користи седиште / БЕСПЛАТНО