Location: Sarti
Book Now!
j*k

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кој сакаат мирен и релаксиран одмор.

Лоцирирана е на околу 100метра до плажа и 1км до центарот на Сарти. Во нејзина близина има 2 таверни и супермаркет со пекара, како и неколку бич барови на плажа.
Во нашата понуда располагаме со овие типови на соби:
Трокреветна еко соба на приземје – со помала тераса лоцирана на преминот кон другите соби, комплетно ново изградени и реновирани
Трокреветна на приземје – со поголема тераса, комплетно ново изградени и реновирани
Трокреветна соба на 1ви спрат
Четворокреветна на приземје или  1 спрат, таа на приземје е исто така реновирана.
Сите соби содржат: сопствен тоалет, ТВ, интернет, чајна кујна, тераса, клима со доплата од 5еур.
Мапа: Villa-Panagiota-Sarti

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД


ВИЛА ПАНАЈОТА – САРТИ
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
период Ноќ. 1 / 3 еко студио 1/3 спрат или приземје 1/4 студио коментар
19.05-26.05.19 7 59 79 99 Промо цена
26.05-02.06.19 7 99 119 139 Промо цена
02.06-09.06.19 7 129 159 169
09.06-16.06.19 7 179 229 249
16.06-23.06.19 7 249 279 299
23.06-30.06.19 7 319 359 379
30.06-07.07.19 7 359 399 409
07.07-14.07.19 7 369 409 419
14.07-21.07.19 7 409 429 459
21.07-28.07.19 7 449 479 499
28.07-04.08.19 7 449 479 499
04.08-11.08.19 7 449 479 499
11.08-18.08.19 7 419 439 469
18.08-25.08.19 7 399 419 449
25.08-01.09.19 7 329 359 369
01.09-08.09.19 7 259 289 299
08.09-15.09.19 7 209 239 249
15.09-22.09.19 7 149 169 179 Промо цена
22.09-29.09.19 7 79 89 99 Промо цена

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

  • За возрасни (35 евра)
  • За деца до 12 години (25 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути. Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.