Book Now!
ig*a

Студијата “ Papus”  се наоѓаат во стариот дел на Сарти, на само 50м оддалеченост од море.
Куќата располага со  трикреветни студија на втор кат,  француски  и еден единечен лежај  каде е сместена и комплетно опремена кујна. Студијата располагаат со тоалет, тераса, тв, интернет, клима(се доплаќа) .
Четирикреветниот дуплекс апартман се наоѓа на високо приземје и е со две одвоени спални соби каде има по два единечни кревети  и  комплетно опремена кујна како трета просторија. Апартманот располага со  тоалет, тераса, тв, интернет, клима(се доплаќа).
Локација: villa-Papus


Доплата за туристичка такса во Р.Грција, 0,50 € по соба на ден (се доплаќа во објектот)