fbpx
Duration: 30.03.2020
Price: Early booking -20% :
Book Now!

Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Капацитет: 61 Dbl 1st line, 412 Dbl 2nd line

Мапа: Villas-Elenite
Локација:
Прва линија, Далечина до плажа 100 м, Година на изградба 1986, Година на последната реконструкција 2016 година
Хотелски капацитети:
Број на спратови 2, Сеф на рецепција, Отворен базен (250 м3), Интернет кафе (€), Анимациски програми, Wi-Fi (лоби) (FOC), Продавница, Размена на валута, Паркинг (6,20 € п / д), Парк област и градини, Водени слајдови, Мини Аква парк, Ноќен клуб, Билјард, Игра машини
Храна и пијалоци:
Ресторани 1, барови 2, детско мени, вегетаријанско мени
За деца:
Детски забавни програми, Детска градинка, Детско креветче (FOC)
Спорт:
Пинг-понг, Одбојка, Тенис 2, Мини голф, Фудбал, Аеробик
Грижа за телото:
Фитнес (FOC)
Хотелски карактеристики:
Домашни миленици е дозволено ( € ) , секојдневно чистење на собите , промена на постелнина (2-неделно), промена на крпи (4-неделно), козметика во тоалетот, крпи за на плажа


All Inclusive опис
Цената вклучува: 
користење на базен, 2 лежалки и чадор за сонце на базен и на плажа
(доручек, ручек, вечера)
Користење бар на аква парк
закуски, пица, сендвичи, слатки – 10:30-22:30
бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, чај, кафе, чоколада  од 10:00-24:00 во лоби бар и ; базен-бар од (09:00-17:00)
Анимационен клуб, ноќен клуб
Пикадо, одбојка на плажа, аеробик


Напомени : 

  • Нараквиците се даавааат во 14:30ч.
  • Започнување со ручек, сите гости кои ќе пристигнат пред даденото време , ќе добијат картичка за конзумирање храна и пијалоци.

Со доплата: 
Бар на плажа не е вклучен во цените за вилите ( се користи бар на аква парк )
Клуб мини – голф
Тенис лекции, јавање со коњ , сурфање
Ирски паб
Спа центар
Сите други услуги во хотел


Специјална услуга – бесплатни ноќевања: бесплатни ноќевања за подолг престој во определен период