Book Now!

vip-hotel-berovo

Положба: лоциран до самото Беровско езеро на 5 км од  Берово

1111111111111Berovsko Lake, Feta, Berovo 2330, Macedonia
Сместување: сите соби се опремени со тоалет, фен, телефон, ТВ, тераса
Услуга: ноќевање со појадок, полупансион и полн пансион
Содржини: ресторан, летна тераса, паркинг
Спорт и забава: игралиште за кошарка

ХОТЕЛ ВИП ХОТЕЛ *** Берово
СОБА период 01.11-28.12 02.01-31.03 Макс. ПОПУСТИ и ДОПЛАТИ
услуга лица 1 дете 0-5 1 дете 5-12 2 дете 0-5 2 дете 5-12 3 возрасен
DBL RO 10 10 2+1 -100% / / / /
Studio RO 12 12 2+2 -100% -100% / / -50%
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.