Price: 11€
Book Now!

jagoda i malina borovec

Локација : 2 км од Боровец
Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, бесплатен маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.

11111111111112010 Borovetz, Bulgaria
Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, простор за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна.
Вили Малина (28 вили на 2 спрата): дневна соба со 2 редовни легла, простор за седење, плакар, ТВ , 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 05.01-31.03.2017 (важи за резервации по 01.12.2016)
Вид нa сместување Услуга 29.12-04.01 01.12-28.12
05.01-31.03
ЈАГОДА (4+0) Наем Цена за 4 лица 84 € 44 €
ЈАГОДА СО САУНА (4+0) Наем Цена за 4 лица 88 € 50 €
МАЛИНА (4+2) Наем Цена за 4 лица 88 € 50 €
Доплата за дополнително легло во Малина : 5 €
Доплата за појадок : возрасен – 5€, дете – 3€ | Доплата за вечера : возрасен – 10€, дете -5€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

jagoda-i-malina