Book Now!
k*r

ВИЛИ ЈАГОДА и МАЛИНА – Боровец

Цени валидни за ПРОЛЕТ ~ ЛЕТО ~ ЕСЕН 2018


Тип на вила 01.04-31.05.2018

01.10-30.11.2018

01.06-30.09.2018
Јагода (макс. 4+0) 45€ 40€
Јагода со сауна (макс. 4+0) 55€ 50€
Малина (макс. 4+2) 55€ 50€

 


Цените се во евра за наем на вила за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Паркинг
 • Интернет
 • Сауна на рецепеција
 • Надворешен базен
 • Игралишта за фудбал, одбојка, кошарка, бадминтон, детско игралиште

Дополнителни услови :

 • Доплата за дополнително легло во Малина : возрасен – 7€, дете до 11.99 год. – бесплатно
 • Доплата за сместување со домашен миленик : 8€ (се плаќа на рецепција
 • Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете од 3-11.99 год. – 3€
 • Доплата за вечера : возрасен – 11€, дете од 3-11.99 год. – 6€

Во цените не е вклучено :

 • патничко осигурување
 • туристичка тaкса 1€ по лице на ден