Book Now!
k*r

Хотел ЈАНАКИЕВ 4*


Тип на услуга Ноќевање со појадок Полупансион
Вид на сместување 1 / 2 ноќ. 3 / 3+ ноќ 1 / 2 ноќ. 3 / 3+ ноќ
Двокреветна соба (2+1) 21€ 20€ 29€ 26€
Едноспален апартман (2+2) 31€ 30€ 46€ 38€
Дополнителни услови
Дете од 0-5.99 год. на доп.легло Бесплатно
Дете од 6-11.99 год. на доп.легло во соба 50% попуст
Дете од 6-11.99 год. на доп.легло во апп 3€ 8€
Возрасен на доп.легло во соба 30% попуст 30% попуст
Возрасен на доп.легло во апп 7€ 16€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / појадок и вечера
  • Користење на внатрешен базен
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден