fbpx
Book Now!


Цените за овој хотел може да ги проверите на нашиот онлине систем.ТУКА


Капацитет: 140 Dbl
Aдреса: Бугарија, 8240, Сончев Брег, хотел Јантра
Мапа: Hotel-Yantra-Sunny-Beach
Локација:
Втора линија, Далечина до плажа 100 м
Хотелски капацитети:
Лифт, Сеф на рецепција, Отворен базен, Wi-Fi, Размена на валута, Паркинг (FOC), Парк област и градини
Храна и пијалоци:
Ресторани, барови
За децата:
Детско игралиште
Грижа за тело:
Масажа (€)
Хотелски Карактеристики:
Миленичиња не е дозволено, Перење
All Inclusive опис
Цената вклучува:
користење на базен, лежалка и чадор на базенот
појадок вклучена (доручек – 07:30 – 10:00, ручек – 12:00 – 14:00, вечера – 18:30 – 21:00)
пица, слатки , сладолед од 16:00 до 18:00
бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10:00 до 23:00 часот
Дополнително плаќање:
Сите други услуги во хотел


Додатоци:HB :
Возрасен 7,00 евра p / pax p / ноќ, Дете 3,5 EUR p / pax p / ноќ (не е задолжително)
AI :
Возрасен 15,00 EUR p / pax p / ноќ, Дете 7,5 EUR p / pax p / задолжително)
Коментари:
BB, HB, AIl – вклучена / мени. Деца до 4 години – бесплатно.
Попуст:
Попуст за деца (4-14 години) на редовно и екстра кревет, попуст за возрасни на дополнителен кревет.