Book Now!
k*r

Цените се валидни за период : 02.01-20.12.2018


  2 ноќевањаПеток- Сабота 1,2 ноќевањаНедела- Четврток 3,4,5 ноќевањаНедела – Четврток 7  и повеќеноќевања
Тип на сместување (редовни+доп. легла) Цена на човек, на вечер,на база НВ (ноќевање, појадок и вечера)

 

Двокреветна СТАНДАРД/Макс. 2 возр./ 40 € 32 €  31 €  30 €
Двокреветна ЛУКС/мин. 2 возр.

макс 2+2/

43 € 35 €  34 €  33 €
Двокреветна ВИП/мин. 2 возр.

макс 3+1/

45 € 38 €  37  €  36 €
Еднокреветна соба/мин. 1 возр.

макс 1+1/

41€ 34 €  33 €  32 €

Цените се во евра по лице за ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на затворен и отворен базен со минерална вода, џакузи, контрастен базен, детски базен, парна бања, турска бања, сауна, шезлонг, фитнес;
  • Wi-Fi интернет, телевизор и клима во секоја соба
  • детски кат и паркинг;

Доплати :

  • Дете од 0  до 5,99г. сместени со 2 возрасни – бесплатно.
  • Дете од 6 до 11,99г. на дополнително легло со 2 возрасниима доплата 30 %
  • Трет возрасен плаќа  редовна цена по лицe
  • Во цената не е вклучена туристичка такса 1€ на ден  и патничко осигурување.