fbpx
Book Now!

Апартманите Колевски прв пат започнаа со работа летото 2008 година. Располагаме со вкупно 9 луксузно опремени, нови и чисти апартмани и 2 комфорни студиа. Секој апартман е опремен со комплетно опремена кујна, тоалет, кабловска, клима уред и тераса. Објектот располага и со бесплатен бежичен Интернет. Обезбеден е и приватен паркинг за вашите возила како и пеглање и перење по потреба. Поминете го квалитетно вашиот долгоочекуван одмор. Повелете во некој од нашите апартмани.
Се наоѓа на само 800 метри од историскиот центар на Охрид. Автобуската станица, плажата и црквата Св. Софија се на само 1км.


2 креветен 23 еур
3 креветен 28 еур
4 креветен апартман 39 еур