fbpx
Book Now!

Локација: Хотелот е лоциран во областа Св. Стефан, на 4 км од Охрид и на 100м од Охридското крајбрежје.
Сместување: Собите се опремени со клима уред, балкон, поглед на плажа, кабловска телевизија, фен за коса, Wi-Fi интернет, мини бар, сеф, LCD тв.
Услуга: ВВ (ноќевање со појадок)
Содржини: хотелски ресоран, пијано лоби бар, сала за состаноци.
Плажа: 100м од плажа
Спорт и забава: тура со брод, рент а бајк, продавница.


Цените се во евра по лице или за две лица

  • Туристичка такса е вклучена во цените
  • Доплата за оброк / 7 евра по лице
  • Деца од 3 – 8,99. год -50% од цената ( на помошен кревет во двокреветна соба )
  • Цените не се валидни за празници и Нова Година