fbpx
Book Now!

Локација : Izgrev Spa & Aquapark 5*~Struga
Лоциран на брегот на Охридското Езеро, хотелот нуди отворен и затворен базени, слободен Аква парк е на располагање, како и бесплатен Wi-Fi пристап. Приватен паркинг е можно на лице место, исто така бесплатно.
Сите соби се климатизирани , модерно опремени со балкон и телевизор со рамен екран,бањите се опремени со када или туш и фен. Можете да уживате во поглед на езерото од собата. Некои единици имаат камин, приватен базен . Ресторан нуди традиционална и интернационална кујна. Гостите исто така можат да се релаксираат во барот од страна на надворешен базен. Хотелот Изгрев Spa & Aquapark ќе најдете спа и велнес центар со амам, сауна, фитнес центар и масажа на услугата. Тениско игралиште и мини голф се исто така достапни.