fbpx
Book Now!
j*k


KRALJ HOTEL 4* – ВРЊАЧКА БАЊА
Гарни Хотел Грал се наоѓа во најубавата бања во Србија- Врњачка бања на погодна локација во центарот, недалеку од сите важни атракции.
Прекрасен амбиент, љубезен персонал , чистотата, мирот и тишината се вклопуваат во атмосферата на хотелот кој нуди идеално бегство од секојдневието.
Во склоп на хотелот има ресторан, фитнес и велнес центар (џакузи, тапидариум, топли клупи, финска бања , базен , надворешен базен)
Сите соби се климатизирани, имаат Тв, бања. Апартманите имаат и кујна.


Туристичка такса 1,5 евра по лице од ден / деца до 7 год не плаќаат


  • Цените на услугите се изразени во евра по лице на ден
  • Користењето на велнес центарот е бесплатно за гостите на хотелот преку посебни аранжмани.
  • Бесплатно користење на отворен базен.
  • Постои можност за користење на дополнителни кревети, со попуст од 30%.
  • Време на пријавување: од 14:00 часот.
  • Време на одјавување: до 10:00 часот.
  • Престој за деца: деца до 7 години – услуга за сместување: бесплатно; деца од 7 до 12 години плаќаат 50% од избраната услуга.

  • Гостите на хотелот добиваат 30% попуст на сите видови масажи .
  • Хотелот располага со луксузно опремен фитнес центар .