fbpx
Book Now!

HOTEL MAIVA ****

Хотел Маива е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир и 150 метри од Хотел Климетица . Претставува објект со современ ентриер – Ви нуди комфор, удобност – прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови.
Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро.
Исто така, хотелот располага и со Kристална сала со 150 седишта во кој ќе можете да уживате во разновидноста на специјалитети од национална и интернационална кујна во прекрасен амбиент во кој можете да ги прославите вашите свечености, коктел забави или деловни приеми.
Локација : Maiva Hotel & Spa 4*~ St. Stefan  • Цената е по лице на ден во двокреветна соба
  • за сместување во еднокреветна + 30% доплата
  • деца до 5 години гратис
  • деца од 6-12 плаќаат 50% од ценат
  • користење на СПА центар

Напомена  За аранжман од 7 дена еден ден гратис