fbpx
Book Now!

Хотел Макпетрол * * * * Струга

Хотелот Макпетрол во Струга се наоѓа во прекрасен шумен пејсаж и убаво уредена околина, со поглед на Охридското езеро. Хотелот функционира на основа на полупансион. И покрај тоа, шефот на кујната Ви стои на располагање да ви понуди задоволство со специјалитетите на ресторанот со капацитет со 300 места, аперитиф барот, банкет салата, отворена тераса и отворен ресторан со 150 места. Се наоѓа на 4.95 км оддалеченост од плоштад во Струга.


Капацитет:

 • 24 часа услуги на рецепција
 • Аперитив/Снек бар
 • Базен (надворешен)
 • Бар
 • Конференциска сала
 • Паркинг (надворешен сопствен)
 • Ресторан
 • Сауна
 • ТВ салон
 • Тераса
 • Фитнес центар Балкон
 • Бања или туш
 • Безжичен интернет
 • Клима уред
 • Мини бар
 • ТВ
 • Телефон
 • Фен Миленичињата не се дозволени.