fbpx
Price: Сезона лето 2024 :
Book Now!

Локација: Хотел Пела е лоциран во близина на градот Охрид (=4 км) во тивка инспиративна борова шума во туристичката населба Свети Стефан. Најблиската песочна плажа е одалечена 100 метри.
Капацитет: 46 собi (27 трокреветни и 16 двокреветни соби)  како и 3 апартманi, вкупно Хотелот Пела располага со вкупно 120 легла.
Простории/Стандарди:ТВ, Безжичен интернет, Директна телефонска линија, Мини бар, Климауреди, Безбедносни камери, Тераса, Две конференциски сали, Паркинг, Фудбалско/Кошаркарско игралиште ресtоран,забавно игралиште за деца .


СЕЗОНА ЛЕТО 2024


Сезонски цени 2024

         01.07-31.08

B/B

Ноќевање со појадок

H/B

Полупансион

 

Еднокреветна соба 41 eur 49 eur  

 

Двокреветна соба 31 eur 39 eur  

 

Трокреветна соба 29 eur 37 eur  

 

Апартман 124 eur

Вонсезонски цени 2024
B/B

Ноќевање со појадок

H/B

Полупансион

 

Еднокреветна соба 39  eur 47 eur.
Двокреветна соба 29 eur 37  eur
Трокреветна соба 27 eur 35 eur  

 

Апартман 116 eur