fbpx
Book Now!
ј*к


Врњачка бања е една од најпопуларните дестинации на спа туризмот во Србија, а во едно и доста активен рекреативен центар. Се наоѓа во централна Србија на 200км јужно од Белград.
Хотел Слатина 4* е лоциран во Врњачја Бања на 3.7 км од мостот на љубовта.
Во склоп на хотелот има ресторан, приватен парткин , надворешен базен ( сезонски) фитнес центар, детски клуб и wi-fi на цената територија.
Хотелот располага и со велнес центар ( внатрешен базен, хамам, солена соба, финска, инфраред сауна, турско купатило, релакс столици, тепидариум, џакузи)
Сите соби имат приватна бања, мини бар ,Тв, клима, мини бар и просторија за седење