fbpx
Price: Сезона лето 2024 :
Book Now!

Сместено во Охрид, 2,1 км од плажата Куба Либре, Единствено – одморалиште и СПА располага со сместување со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, сезонски отворен базен и фитнес центар. Со бар, имотот има и градина, како и објекти за спорт на вода.
Сите соби се опремени со клима, ТВ со рамен екран со кабелски канали, котел, бања или туш, фен и гардероба. Во хотелот собите вклучуваат приватна бања со бесплатни тоалети.
Локација  : Unique Resort and SPA~Ohrid  • Доплата за вечера 15 € за возрасен на вечер.
  • Доплата за вечера за деца 6-11,99 години е 8 € на ноќевање.

Политика за деца:

  • 0-5,99 години – бесплатно
  • 6-11,99 години – 50 % попуст

Политика за откажување:

  • до 7 дена – без казни;
  • најмалку 7 дена – 50% од износот;
  • 3 дена пред пристигнување – 100% од износот.