fbpx
Duration: 08.12.2023
Price: 130€Распродадено : 130€
Book Now!
kon*r


ОТВАРАЊЕ НА НОВАТА СКИ СЕЗОНА 2023/2024

Период од 08–10 декември 2023 година.


Цена 130€ по лице


Цената вклучува :

  • 2 полупансиони (појадок и вечера) во хотел Зонед СПА 4*
  • користење на СПА центар
  • Вклучен превоз

  • Цена со сопствен превоз – 100€ по лице
  • Деца до 10.99г. плаќаат 40% од цената

Во цената не е вклучено:

  • ски карт
  • туристичка такса
  • патничко осигурување

Хотелот се наоѓа на главниот пат Копаоник во , само 3,5 км од центарот на Копаоник.