fbpx
Book Now!


Локација : Cingo 3*~Ohrid

На 500 м од Охридското Езеро и 150 метри од центарот на Охрид, хотелот Цинго нуди бесплатна WiFi, 24-часовна пред бирото и ресторан. Бесплатен паркинг места се достапни на лице место и автобуска станица е 2-минути пешачење далеку.

Климатизирани единици на хотелот доаѓаат со кабловска телевизија, фрижидер и приватна бања со туш. Некои, исто така функција седење со софа.

Појадок се служи секој ден во хотелот и вечера може да се ужива во ресторанот a-la-carte. Лоби бар е исто така на располагање на гостите. А супермаркет е оддалечена 10 m.