fbpx
Price: Сезона лето 2024 :
Book Now!

Сместено директно на шеталиштето покрај Охридското Езеро и само 300 м од охридскиот Стариот град, Хотелот Сити Палас нуди ресторан и бесплатен WiFi пристап.
Пространи соби имаат поглед на езерото и планината. Тие се климатизирани и доаѓаат со седење, кабловска телевизија, дрвени подови и бања. Некои имаат балкон, а некои имаат топла када.
Екстра услуги: сауна, турска бања, џакузии, масажа.(моментално недостапни поради КОВИД19)
Бесплатен сопствен паркинг
Локација : City Palace 4*~Ohrid  • Доплата за вечера +10 евра по лице од ден
  • Деца од 0-6,99год – Бесплатно
  • Деца пд 7 – 11,99 год – 50% попуст
  • Трет возрасен во Dbl/Suite +25 евра од ден