fbpx
Book Now!

Комплексот Мизо се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, во близина на старата рибарска населба Канео и на само еден километар од старата охридска чаршија.

Комплексот располага со:  отворен базен, приватна плажа, ресторан, приватна марина (платформа), спортски терени (тенис, ракомет, кошарка, мал фудбал) и сопствен паркинг. 36 соби во кои гостите имаат на располагање сопствени тераси, WI–FI, кабловска телевизија, опремени се со клима уреди, мини барови и сопствени купатила.
Локација : Complex Mizo 4*~Ohrid


  • Цените се однесуваат за едно лице во соба.
  • Во цените е вклучена туристичка такса и 5% ДДВ.
  • Доплата за дополнителен оброк 7 €
  • Деца до 5 години гратис.
  • Деца од 5 до 8 години 50% попуст при ноќевање.
  • Деца од 8 до 11 години 30 % попуст од редовната цена по лице.