fbpx
Price: Сезона лето 2024 :
Book Now!


Хотел Гарден нуди 28 соби: 6 еднокреветни, 17 двокреветни, 3 трокреветни и 2 луксузни апартмани. Секоја соба има балкон со прекрасен поглед на езерото или гледајќи кон југо-запад на стариот дел на Охрид или кон југо-исток каде имате убав поглед на планините над езерото.

Сите соби се во  елегантен стил и сите соби се опремени со: тераса, модерни бањи со туш, фен за коса, клима уред, телефон, LCD телевизор, кабелска програма, бесплатен безжичен интернет, мини бар, дигитален сеф кутија, аларм за пожар и клучни картички. Хотелот располага со 28 различни видови на соби, еднокреветни,двокреветни, трокреветни

Локација : Hotel-Garden-Ohrid


СЕЗОНА ЛЕТО 2024

32 евра ББ ( појадок )
за група над 30 гости 1 гратис


Доплата ХБ ( појадок вечера )  +15 евра по лице од ден