fbpx
Price: Сезона лето 2024 :
Book Now!


Локација : Lebed 3*~Ohrid

Хотелот се наоѓа на 20 метри од Охридското Езеро и 5 минути пешачење од историскиот дел на Охрид, хотелот Лебед нуди планински поглед или поглед на езерото, клима уред и бесплатна WiFi. Просториите доаѓаат со бања со туш и тоалет и ТВ со рамен екран со кабелски канали. Некои соби имаат балкон. Хотелот располага со ресторан и бар, а гостите можат да уживаат во градината во која има тераса.
Бесплатен 24-часовен обезбеден паркинг е достапен на сајтот. Парк е надвор.
Националниот парк Галичица е 24 км од имотот.


СЕЗОНА ЛЕТО 2024

BB ( појадок ) 
– Еднокреветна соба BB – 46 €
– Двокреветна соба BB – 33 € по лице
– Трокреветна соба BB – 28 € по лице


HB ( појадок и вечера ) 
– Еднокреветна соба HB – 55 €
– Двокреветна соба HB – 42€ по лице
– Трокреветна соба HB- 37 € по лице


  • Деца 0-5 години – FOC, деца 5-12 години плаќаат 50% од цената;
  • Време на пријавување – после 14.00 часот, одјавување – до 12.00 часот;