fbpx
Book Now!

Mirage Hotel & Spa – Струга нуди сместување во Струга, на 11 километри од Охрид. Гостите можат да уживаат во он-сајт бар. Слободен приватен паркинг е на располагање на лице место.
Секоја соба во овој хотел е климатизиран и е опремена со телевизор со рамен екран. А тераса или балкон се вклучени во одредени простории. Секоја соба доаѓа со сопствено купатило. За вашата удобност, ќе се најдат слободни тоалети и фен.Бесплатно користење на внатрешен базен и Спа центар