fbpx
Book Now!

Локација : Park Diamond App 3*~Ohrid

Поставени 1,4 км од плажата Куба Либре, Парк Дијамант Апартмани нуди сезонски отворен базен, бар и климатизација сместување со балкон и бесплатна WiFi.Соби опремени со ТВ со рамен екран и приватна бања со фен, бесплатни тоалети и туш.