fbpx
Price: Сезона лето 2023 :
Book Now!


Хотел Полин ** Дојран
Хотел Полин се наоѓа во близина на градската плажа во Стар Дојран, на само 0.15 км оддалеченост од плоштад во Дојран.


Цени сезона лето 2022

1480 мкд / само сместување
1650 мкд / појадок
1990 мкд / појадок и вечера
2230 мкд / појадок, ручек, вечера


Капацитет:

  • Базен (надворешен)
  • Конференциска сала
  • Масажа
  • Паркинг (надворешен сопствен)
  • Балкон
  • Бања или туш
  • Миленичињата не се дозволени.