fbpx
Book Now!


Хотел “Св.Стефан” е модерно изграден, нов бисер на охридската ривиера, лоциран на најатрактивниот дел од охридското крајбрежје во туристичкиот комплекс “Св.Стефан”. Хотелот има сопствена плажа опремена со лежалки, чадори и послуга на самиот брег. Располага со луксузно опремени соби со прекрасен поглед на Охридското Езеро.
Хотел Св.Стефан располага со современо опремени 8 дво креветни и 4 тро креветни соби.
Локација : St.Stefan~Ohrid


* Деца до 6,99год / бесплатно
* Деца над 7 год  -50% попуст
* Хотелот има сопствена плажа со лежалки кој се бесплатни за гостите на хотелот

Собите се опремени со:

  • современ мебел, тоалет и бања,
  • индивидуална климатизација,
  • мини бар,
  • телевизор со кабловска ТВ,
  • телефон,
  • бесплатен Wi-Fi интернет.